تبلیغات دیجیتال چیست؟

Wednesday, December 26th, 2018

تبلیغات دیجیتال تبلیغ بر اساس زیر ساخت های دیجیتال است
تبلیغات دیجیتال تبلیغ بر اساس زیر ساخت های دیجیتال است

همانطور که گفته شد مجموعه ای از تبلیغات دیجیتال در قالب مواردی که هر روز از آن استفاده میکنیم در اختیار ماست. تقسیم بندی تبلیغات دیجیتال شاید توسط محیط های قابل استفاده به چند حوزه اختصاص پیدا می کند که به آن ها خواهیم پرداخت.

تبلیغات دیجیتال در بستر شبکه جهانی وب ( اینترنت )

همین حالا که دارید این مقاله رامی خوانید توسط زیر ساخت دیجیتال و در بستر اینترنت و توسط این سایت وب به یکی از پر کاربرد ترین نوع تبلیغات دیجیتال اعتماد کردید.

وب سایت و تبلیغات دیجیتال :

وب سایت ها یکی از پر کار برد ترین و در دسترس ترین وسیله در حوزه تبلیغات دیجیتال هستند . میلیون ها سایت وب در سراسر دنیا در موضوعات گوناگون در حال بازار یابی و فروش کالا وخدمات خود هستند و جمعیت بزرگی از مردم جهان بدون محدودیت زمان و مکان برای بدست آوردن علاقه مندیها و نیازهای خوداز آن استفاده میکنند.

نقش بنرهای وب سایت در تبلیغات دیجیتال :

بنر های تبلیغاتی وب , گرافیک های کامپیوتری هستند که در فضای اینترنتی به وفور دیده می شوند. انواع مختلف بنرهای تبلیغاتی وب در فرمت های مختلف چه به صورت ثابت و چه بصورت متحرک همه روزه توسط میلیون ها کاربر دیده میشوند. تبلیغات دیجیتال توسط بنر های وب یکی از خلاقانه ترین نوع تبلیغات به شمار می روند.

تبلیغات دیجیتال در بستر کامپیوتر ها و گوشی های موبایل

تردیدی نیست استفاده از انواع کامپیوتر و گوشی تلفن همراه جزئی جدایی ناپذیر از زندگی روز مره مردم در سراسر جهان شده. در دنیای کنونی انجام امور حتی یک روز بدون استفاده از کامپیوتر و موبایل قابل تصور نیست. از همین روی صاحبان کالا و خدمات با هوشمندی و ظرافتی مثال زدنی از چنین پتانسیل قدرتمندی بهره بردند تا خود و خدمات خود را تبلیغ کنند در ادامه به چند مورد اشاره میکنیم.

مالتی مدیا و کاتالوگ دیجیتال

در یک تبلیغ دارای ساختار و چرخه صحیح تبلیغات دیجیتال ارائه و پرزنت کردن کالا و خدمات یکی از حیاتی تری بخش در این کار است. شرکت ها و سازمان های بزرگ دارای استراتژی می دانند پیوستگی ارتباط با مخاطب در هر شرایطی باید حفظ شود. مالتی مدیا و یا کاتالوگ دیجیتال یکی از روش های پر منفعت در بدست آوردن این مهم است. مالتی مدیا و یا کاتالوگ دیجیتال با در بر گرفتن تمامی توانمندی شما در رفع نیاز مخاطب و همچنین زیبایی و چشم نوازی که توسط استفاده از انواع تصاویر , موسیقی, فیلم و سایر مدیا می شود میتواند مخاطب را از مصمم بودن شما برای انجام یک کار بی کم کاست مطمئن سازد.

تبلیغات دیجیتال در انیمیشن سازی

انیمیشنهای کامپیوتری دارای سناریو قوی که خوب هم تولید شده باشند میتواند یکی دیگر از ابزاری باشد که جهت تبلیغات در حوزه دیجیتال مورد استفاده قرار گرفته می شود. اثر گذاری یک انیمیشن خوب بسیار قابل توجه است بطوری که شرکتهای بزرگ به طور مستمر در ساخت و تولید انیمیشن با شرکت های انیمیشن سازی در حال همکاری هستند. توجه داشته باشید که یک تصویر بهتر است از هزار متن و یک .انیمیشن بهتر است از هزار تصویر

تبلیغات در بازی های کامپیوتری

کم ندیدیم در بازی های کامپوتری در خلال بازی در گوشه گوشه تصویر و یا ابزار و یا وسایل مورد استفاده قهرمان بازی از محصولات برند ها و کارخانه هایی که بسیار شناخته شده اند استفاده شده. این اصلا اتفاقی نیست! میلیون ها دلار هزینه شده تا به طور غیر مستقیم استفاده از این محصولات القا بشه. بازی های کامپیوتری به عنوان یکی از جذاب ترین محصولات مورد استفاده مردم در سراسر دنیا یک ابزار قدرتمند در راستای تبلیغات دیجیتال به شمار می رود.

تبلیغات دیجیتال در انواع برنامه های موبایل

گوشی موبایل هم به دلیل جابجایی و کارایی بالا نزد مردم مورد توجه تبلیغات دیجیتال است. مهم نیست شما در سر کار هستید یا دانشگاه و یا در پیکنیک هستید یا خانه , قطعا یک گوشی موبایل در نزدیکی شما هست که با اون ساعت های زیادی را سر میکنید. برنامه های موبایلی رنگارنگ در گوشی های موبایل مورد استفاده بسیاری از من و شما هستند. از برنامه رژیم غذایی و سوزاندن کالری تا برنامه درخواست غذا و تعمیرکار در محل. هر کدام از این برنامه ها می توانند جایی باشند که شما رو به دیگران معرفی کنند . اگر شما یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی باشید با ساخت یک برنامه موبایلی میتوانید ضمن ایجاد اشتیاق برای کاهش یا افزایش وزن همچنین ورزش و سوزاند کالری, آن ها را به سمت خود و دریافت مشاوره و رژیم غذایی جذب کنید. تبلیغات در برنامه های موبایلی کمک بزرگی به شناخته شدن شما در بین کاربران پر شمار گوشی موبایل و برنامه های مختلف می کند.

برگرد به عقب

آخرین نوشته :
مقالات بیشتر :

jQuery چیست ؟

jQuery چیست ؟

در تعریف jQuery باید اینگونه بیان کرد که اگر به نظر شما Prototype یک روش مناسب برای بسط دادن جاوا... بیشتر

زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت چیست ؟

زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت چیست ؟

HTML در واقع یک زبان نشانه گذاری (Markup) است , یعنی حاوی برچسب ها وتگ هایی می باشد که به دور... بیشتر

عناصر معناگرا در HTML5 :

عناصر معناگرا در HTML5 :

عناصر معنا گرا درHTML5 به این معنی است که هر عنصر بیانگر محتوای درون خود است به عبارت دیگر هر عنصر... بیشتر

مراحل تولید انیمیشن چیست ؟

مراحل تولید انیمیشن چیست ؟

ساخت انیمیشن بدون توجه به روش ساخت دارای پروسه ای چند مرحله ایست که به ترتیب می بایست انجام... بیشتر

ساخت موشن گرافیک آموزشی

ساخت موشن گرافیک آموزشی

ساخت موشن گرافیک و انیمیشن آموزشی بدون تردید یکی دیگر از قابلیت های دنیای تصویر دیجیتال است که... بیشتر

WebGl چيست ؟

WebGl چيست ؟

WebGL يا ( كتابخانه گرافيك وب) یک API جاوا اسکریپت برای رندر گرافيك هاي 2D و 3D تعاملي در هر... بیشتر

موتورهای جستجوگر چگونه کار می کنند ؟

موتورهای جستجوگر چگونه کار می کنند ؟

وقتی جستجویی در یک موتور جستجوگر انجام می شود کاربران در حقیقت نتیجه کار قسمت های گوناگون موتور... بیشتر

SQL چیست ؟

SQL چیست ؟

SQL مخفف کلمات Structured Query Language به معنی زبان کوئری ساختار یافته است. همان طور که میدانید... بیشتر

Motion Grapics - گرافیک حرکتی چیست ؟

Motion Grapics - گرافیک حرکتی چیست ؟

حرکت های گرافیکی یک تکنیک دیجیتال است که ترکیبی از تصاویر, کلمات , صدا و ویدئو است. نمونه های حرکت... بیشتر