تبلیغات دیجیتال چیست؟

Wednesday, December 26th, 2018

تبلیغات دیجیتال تبلیغ بر اساس زیر ساخت های دیجیتال است
تبلیغات دیجیتال تبلیغ بر اساس زیر ساخت های دیجیتال است

همانطور که گفته شد مجموعه ای از تبلیغات دیجیتال در قالب مواردی که هر روز از آن استفاده میکنیم در اختیار ماست. تقسیم بندی تبلیغات دیجیتال شاید توسط محیط های قابل استفاده به چند حوزه اختصاص پیدا می کند که به آن ها خواهیم پرداخت.

تبلیغات دیجیتال در بستر شبکه جهانی وب ( اینترنت )

همین حالا که دارید این مقاله رامی خوانید توسط زیر ساخت دیجیتال و در بستر اینترنت و توسط این سایت وب به یکی از پر کاربرد ترین نوع تبلیغات دیجیتال اعتماد کردید.

وب سایت و تبلیغات دیجیتال :

وب سایت ها یکی از پر کار برد ترین و در دسترس ترین وسیله در حوزه تبلیغات دیجیتال هستند . میلیون ها سایت وب در سراسر دنیا در موضوعات گوناگون در حال بازار یابی و فروش کالا وخدمات خود هستند و جمعیت بزرگی از مردم جهان بدون محدودیت زمان و مکان برای بدست آوردن علاقه مندیها و نیازهای خوداز آن استفاده میکنند.

نقش بنرهای وب سایت در تبلیغات دیجیتال :

بنر های تبلیغاتی وب , گرافیک های کامپیوتری هستند که در فضای اینترنتی به وفور دیده می شوند. انواع مختلف بنرهای تبلیغاتی وب در فرمت های مختلف چه به صورت ثابت و چه بصورت متحرک همه روزه توسط میلیون ها کاربر دیده میشوند. تبلیغات دیجیتال توسط بنر های وب یکی از خلاقانه ترین نوع تبلیغات به شمار می روند.

تبلیغات دیجیتال در بستر کامپیوتر ها و گوشی های موبایل

تردیدی نیست استفاده از انواع کامپیوتر و گوشی تلفن همراه جزئی جدایی ناپذیر از زندگی روز مره مردم در سراسر جهان شده. در دنیای کنونی انجام امور حتی یک روز بدون استفاده از کامپیوتر و موبایل قابل تصور نیست. از همین روی صاحبان کالا و خدمات با هوشمندی و ظرافتی مثال زدنی از چنین پتانسیل قدرتمندی بهره بردند تا خود و خدمات خود را تبلیغ کنند در ادامه به چند مورد اشاره میکنیم.

مالتی مدیا و کاتالوگ دیجیتال

در یک تبلیغ دارای ساختار و چرخه صحیح تبلیغات دیجیتال ارائه و پرزنت کردن کالا و خدمات یکی از حیاتی تری بخش در این کار است. شرکت ها و سازمان های بزرگ دارای استراتژی می دانند پیوستگی ارتباط با مخاطب در هر شرایطی باید حفظ شود. مالتی مدیا و یا کاتالوگ دیجیتال یکی از روش های پر منفعت در بدست آوردن این مهم است. مالتی مدیا و یا کاتالوگ دیجیتال با در بر گرفتن تمامی توانمندی شما در رفع نیاز مخاطب و همچنین زیبایی و چشم نوازی که توسط استفاده از انواع تصاویر , موسیقی, فیلم و سایر مدیا می شود میتواند مخاطب را از مصمم بودن شما برای انجام یک کار بی کم کاست مطمئن سازد.

تبلیغات دیجیتال در انیمیشن سازی

انیمیشنهای کامپیوتری دارای سناریو قوی که خوب هم تولید شده باشند میتواند یکی دیگر از ابزاری باشد که جهت تبلیغات در حوزه دیجیتال مورد استفاده قرار گرفته می شود. اثر گذاری یک انیمیشن خوب بسیار قابل توجه است بطوری که شرکتهای بزرگ به طور مستمر در ساخت و تولید انیمیشن با شرکت های انیمیشن سازی در حال همکاری هستند. توجه داشته باشید که یک تصویر بهتر است از هزار متن و یک .انیمیشن بهتر است از هزار تصویر

تبلیغات در بازی های کامپیوتری

کم ندیدیم در بازی های کامپوتری در خلال بازی در گوشه گوشه تصویر و یا ابزار و یا وسایل مورد استفاده قهرمان بازی از محصولات برند ها و کارخانه هایی که بسیار شناخته شده اند استفاده شده. این اصلا اتفاقی نیست! میلیون ها دلار هزینه شده تا به طور غیر مستقیم استفاده از این محصولات القا بشه. بازی های کامپیوتری به عنوان یکی از جذاب ترین محصولات مورد استفاده مردم در سراسر دنیا یک ابزار قدرتمند در راستای تبلیغات دیجیتال به شمار می رود.

تبلیغات دیجیتال در انواع برنامه های موبایل

گوشی موبایل هم به دلیل جابجایی و کارایی بالا نزد مردم مورد توجه تبلیغات دیجیتال است. مهم نیست شما در سر کار هستید یا دانشگاه و یا در پیکنیک هستید یا خانه , قطعا یک گوشی موبایل در نزدیکی شما هست که با اون ساعت های زیادی را سر میکنید. برنامه های موبایلی رنگارنگ در گوشی های موبایل مورد استفاده بسیاری از من و شما هستند. از برنامه رژیم غذایی و سوزاندن کالری تا برنامه درخواست غذا و تعمیرکار در محل. هر کدام از این برنامه ها می توانند جایی باشند که شما رو به دیگران معرفی کنند . اگر شما یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی باشید با ساخت یک برنامه موبایلی میتوانید ضمن ایجاد اشتیاق برای کاهش یا افزایش وزن همچنین ورزش و سوزاند کالری, آن ها را به سمت خود و دریافت مشاوره و رژیم غذایی جذب کنید. تبلیغات در برنامه های موبایلی کمک بزرگی به شناخته شدن شما در بین کاربران پر شمار گوشی موبایل و برنامه های مختلف می کند.

برگرد به عقب

آخرین نوشته :
مقالات بیشتر :

طراحی کاتالوگ آنلاین

طراحی کاتالوگ آنلاین

طراحی کاتالوگ آنلاین یکی از ابزار تبلیغاتی بسیار پر کاربرد جهت ارائه کالا و خدمات به مخاطبان با... بیشتر

چرا استفاده از HTML5 اهمیت دارد ؟

چرا استفاده از HTML5  اهمیت دارد ؟

باید در پاسخ به این پرسش اینگونه گفت که هسته HTML5 تشکیل شده است از تعدادی عنصر معناگرا به همراه... بیشتر

تعریف رسانه چیست ؟

تعریف رسانه چیست ؟

پیش از تعریف رسانه شاید لازم باشد به دلایل پیدایش آن اشاره ای مختصر کنیم. بدون تردید ارتباط نه تنها... بیشتر

مفهوم تجارت الکترونیک چیست ؟

مفهوم تجارت الکترونیک چیست ؟

ارتباط بین تجارت و تکنولوژی دیر زمانی است که وجود داشته و ادامه دارد. در واقع، یک پیشرفت تکنیکی... بیشتر

روش هایی برای داشتن یک بنر تاثیر گذار

روش هایی برای داشتن یک بنر تاثیر گذار

در دنیای امروز به موازات رشد تجارت و اقتصاد نیاز به تبلیغات نیز در حال رشد است. تبلیغات به یکی از... بیشتر

عناصر معناگرا در HTML5 :

عناصر معناگرا در HTML5 :

عناصر معنا گرا درHTML5 به این معنی است که هر عنصر بیانگر محتوای درون خود است به عبارت دیگر هر عنصر... بیشتر

باید ها و نبایدهای طراحی وب سایت

باید ها و نبایدهای طراحی وب سایت

وب سایت ها امکانات جالبی در دنیای امروز هستن که در هر ساعت از شبانه روز و بدون تعطیلی در خدمت... بیشتر

کاتالوگ فلش در خدمت تبلیغات

کاتالوگ فلش در خدمت تبلیغات

بدون تردید فایل های فلش یکی از زیباترین و توانمند ترین نوع فایل در دنیای دیجیتال هستند . قابلیت های... بیشتر

Motion Grapics - گرافیک حرکتی چیست ؟

Motion Grapics - گرافیک حرکتی چیست ؟

حرکت های گرافیکی یک تکنیک دیجیتال است که ترکیبی از تصاویر, کلمات , صدا و ویدئو است. نمونه های حرکت... بیشتر